Hlavná kniha „Obroda Slovanov“

Toto je „zlostná“ kniha!

Myslenie je základný princíp existencie človeka. Myslenie­­–duch je duálny protipól hmoty. Myšlienka nemá hmotu! Myslenie ale priamo ovplyvňuje a mení genetiku, teda hmotu človeka. Duch a hmota sa vzájomne ovplyvňujú, ale hlavný je duch, teda myslenie. Je pravdepodobné, že Slovania sú geneticky „najschopnejší“ národ a preto aj ich myslenie musí byť duchovne „najvyššie“! Len myslenie je „život“. Ostatné je smrť!
Viera je naivnosť....

Ak veríte v nejakého boha, tak si musíte dôkladne premyslieť, či to nie je Satan. Sebectvo Západných národov – myslenie ich ľudí – zákonite spôsobuje genetickú degeneráciu celého Západu!  Západná civilizácia má podvod a klamstvo ako základný spôsob ich života a myslenia. Tento Západný zdegenerovaný „mutant“ pôvodných Slovanských génov smeruje k zániku.

Je mi ľúto neveriacich, ale Boh „žiaľ“ existuje. Existenciou Boha (aj jeho bohov) som si istý. Je mi ľúto tiež veriacich, pretože všetky súčasné náboženstvá sú sfalšované. Súčasné náboženstvá slúžia na zotročenie ducha a blokovanie myslenia ľudí – teda ich genetiky. Ten, kto nie je schopný myslenia,je ľahko ovládateľný otrok tých, ktorí vedome a cieľavedome stáročia organizujú všetky súčasné sfalšované náboženstvá. Preto sa musia zrušiť všetky tieto náboženstvá (zoštátniť ich majetky)
a vytvoriť nové, kde myslenie a vzdelávanie bude základ rozvoja každého poznania Boha–bohov (ducha aj hmoty) a zákonov existencie.

Len myslenie je dôležité. Ako myslí daný národ, na takej duchovnej úrovni je. Ak daný národ má nízke myslenie, nesmie mať rovnaké práva ako národy s vysokou úrovňou myslenia a teda tento duchovne „nízky“ národ nesmie mať slobodu!! Vy si skutočne myslíte, že Svet okolo vás, banky, firmy, národy, ľudia .... sú normálni? Ja tvrdím, že sú to skoro všetci blázni! Asi len „Obroda a potom následné zjednotenie Slovanov“ je šanca pre túto „planétu bláznov“! 

Obsah knihy

Úvod

Kniha „Obroda Slovanov“ sa bežne predáva v kníhkupectvách a na internete. Napr. aj na www.daryzivota.sk. Bolo vytlačených 2000 ks, ale za posledný pol rok sa významne znížila predajnosť. Preto si myslíme, že už je trh „nasýtený? A ďalších čitateľov už bude pribúdať len pomaly. Pretože už máme na sklade len malé množstvo tejto knihy a už ju asi nebudeme ďalej tlačiť, tak sme sa rozhodli, že veľmi nízku konečnú cenu 9,90 EUR pre kníhkupectvá zvyšujeme na 18 EUR. V prípade, že niekto chce viac kníh, tak naše OZ predáva min. počet 3 ks a max. 10 ks kníh za cenu 9 EUR/ks plus poštové a balné 5 EUR. Nie sme platcovia DPH. V tom prípade nám píšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Pošleme Vám faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.