Nová kniha „Zbytočná vakcinácia"

Už asi 20 rokov nechodím k lekárovi s chrípkou, alebo virózou a liečim sa sám.

Za to obdobie som si vypracoval liečebné metódy, o ktorých 99 % lekárov ani len nechyruje. Pred 20 rokmi to začalo...

 

Chrípku, alebo nejakú virózu som mal aj 5 krát za rok. A moja lekárka v Prahe mi vtedy hovorila, že mám nízku imunitu.... Tak som na zvýšenie imunity jedol rôzne vitamíny a prírodné látky, aj som sa otužoval, športoval, dokonca som jedol aj nejaký prípravok zo žraločích zubov... A nič... Stále horšie. Bežne som sa z choroby liečil min. 2 týždne.

Vtedy som sa rozhodol, že sa začnem liečiť sám.... Odvtedy som u lekára s chrípkou nebol. Dá sa to ľahko zistiť z mojej zdravotnej karty.

V súčasnosti keď ochoriem, tak sa vyliečim tak za dva dni....... A to som nerobil nič so svojou imunitou... A tieto moje liečebné metódy na chrípku fungujú tak isto dokonale aj na koronavírus!! Overil som si to.

Ja nie som lekár, som ale „múdro sa učiaci“ pacient.... Som si istý, že pre vás 99 % čitateľov bude min. 95 % informácii takého charakteru, že ste to ešte nikdy nepočuli, čo sa teraz dočítate v tejto malej knižke.


Pavol Peter Kysucký

 

Obsah knihy "Zbytočná vakcinácia":

Úvod

 1. Prečo neverím demokratickým lekárom
 2. Okamžitá jednoduchá liečba koronavírusu
 3. Rozvinutá komplexná liečba koronavírusu
 4. Liečba ťažko chorých
 5. Dezinfekcia
 6. Rúška a respirátory
 7. Jednoduchá prevencia proti koronavírusu
 8. Ruská metóda trvalej prevencie
 9. Prečo nevakcínovať proti koronavírusu
 10. O „životospráve“ ľudí, ktorí neboli chorí celý život
 11. Ako funguje súčasná demokratická zdravotnícka mafia
 12. Prvý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR
 13. Druhý lis pre Ministerstvo zdravotníctva SR

Záver

 

Úvod

Nechcel som písať takúto jednoduchú knihu, keď už píšem stále len filozoficko-psychologické analýzy. Ale nakoniec som to už nevydržal, čo sa to deje....? Do akého stupňa sa dostal tento sionistický podvod s koronavírusom??..... Ako je možné, že totálne zlyhali lekári na Slovensku aj v Čechách? To, že Západ je zdegenerovaný, to je jasné už asi 20 rokov a o tom podrobne píšem hlavne v mojej poslednej knihe Obroda Slovanov, že Západná civilizácia a aj Západné národy budú zničené.... a premenené..... a Slovanská civilizácia zavládne nad celou Európou.... a bude vládnuť na tejto planéte.... Ale, že už aj Slovenskí lekári sú takí nevzdelaní a zdegnerovaní.... a majú strach...?! ako Západní ľudia?

A tak som bol donútený napísať túto knihu, ktorú by som hlavne charakterizoval, ako „povstanie ducha Slováka, duchovne víťazného Slovena“ proti sionistickému podvodu s koronavírusom........

To, že je to podvod a koronavírus je úplne ľahko liečiteľná choroba, som si istý!!

Opakujem, slovenskí aj českí lekári sklamali na celej čiare....... spriahli sa s týmito sionistickými Západnými Vatikánskymi zločincami proti ostatným, ktorí sa nevedia brániť.... Budú všetci súdení za toto „spiknutie“ proti národu!!!! A podľa „zásluh“, kto sa ako zaslúžil o likvidáciu ekonomiky Slovenska a Česka, budú odsúdení.... Určite navrhujem uplatniť tresty podľa mojej Kapitoly 17 – Cena človeka v knihe Obroda Slovanov.........

A lekári a nemocnice musia byť súdení podľa toho, koľko ľudí „vedomým neliečením“ a neospravedlniteľnou nevedomosťou, ako lekár aj nemocnica – zabili......!!

Len trochu odbočím. Viete, prečo je Vatikán (sionistická obchodná organizácia, ktorí sfalšovali Bibliu) úhlavný nepriateľ Slovákov aj všetkých Slovanov? Prečítajte si moju druhú knihu „Kresťanská civilizácia je omyl“.... a pochopíte!

...... A tak som použil rôzne moje staršie články, upravil ich, niečo som dopísal a túto knihu som napísal za 4 dni...... Pretože sa hovorí : „Kto rýchlo dáva, dva krát dáva.“ No uvidíme ....

Kniha má z toho dôvodu určite chyby a je jednoduchá. Pretože táto kniha aj tak nie je vedecká príručka, ale hlavne súhrn mojich celoživotných praktických vedomostí, ako sa liečim sám. A k tomu veľmi rád uvádzam metódu MMS, o ktorej mám vynikajúce reálne referencie.

Nesúhlaste so mnou. Je možné, že tu uvádzané liečebné postupy fungujú len na mne a mne podobných ľuďoch a na 80 % ostatných nebudú tak fungovať! Hoci ja mám svoje skúsenosti, že každého, koho som ja „liečil“ na koronavírus, zaberala moja liečba na 100 %!! Vyliečil som 6 ťažkých prípadov, ktorí mali horúčky vyššie ako 38°C (dokonca jeden známy mi tvrdil, že mal večer o 23:00 hod. 40°C, neveril som mu...). a už sa im ťažko dýchalo...... A asi 20 ľahkých prípadov, ktorí mali horúčku nižšiu ako 38°C a mali len mierne alebo žiadne ťažkosti s dýchaním.... Všetci sa však už po 3 dňoch cítili zdraví!!??

Ja nie som lekár,som alemúdro sa učiaci“ pacient.... Som si istý, že pre vás 99 % čitateľov bude min. 95 % informácii takého charakteru, že ste to ešte nikdy nepočuli, čo sa teraz dočítate v tejto malej knižke.

Väčšina súčasných „demokratických“ lekárov majú „profesionálne zatmenie mozgov“..... A k tomu väčšina majú ešte strach......... tak nech teda idú do riti.... Táto privilegovaná lekárska vrstva spoločnosti, ktorá v tejto koronavírusovej kríze totálne zlyhala a zradila národ!, sa musí zlikvidovať...... navrhujem reformu zdravotníctva, ktorá zníži počet lekárov o 50 %, náklady na zdravotníctvo a lieky min. o 50 % a pritom výrazné zlepšenie zdravia populácie do 5 rokov.... podľa princípov uvádzaných v mojej knihe Obroda Slovanov.

 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Zbytočná vakcinácia......., ktorá bola vydaná vo februári 2021 sa už dopredáva..... Táto knižka má 77 strán formátu A5. Druhé vydanie tejto knihy sa volá „Nebezpečná vakcinácia“ a je významne doplnená a rozšírená – má 134 strán formátu A5. Preto sa táto prvá knižka „Zbytočná vakcinácia predáva so zľavou 40 %. Napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke s dopravou poštou minimálny počet 5 ks a max. 20 ks kníh za cenu 2,10 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.
Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 5 až 7 ks kníh – 9 EUR
Pre 8 ks až 20 ks kníh – 15 EUR
Myslíme si, že takýto nákup viac kníh za zníženú cenu bude vhodné hlavne pre „vystrašené“ obecné úrady a iné štátne organizácie....... Ale samozrejme, že aj pre firmy, ktorých konatelia sú schopní nezávislého myslenia a hlavne aj konania.........
V tom prípade nám píšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.

O novej knihe „Nebezpečná vakcinácia“ sú informácie na samostatnom linku na týchto našich veb stránkach.