Rada starších

OBRODA SLOVANOV, občianske združenie, Ochodnica č. 60, 023 35 Ochodnica
Vybavuje: Ing. Pijak Pavol
Dátum: 19.5.2024


Vážení spoluobčania, pán Fico je vo vážnom zdravotnom stave. Navrhujem, aby sme mu pomohli získať "silu". V mojich knihách som jasne dokázal, že ak existuje Hmota, tak na základe Duality celého tohto vesmíru, musí existovať aj opak Hmoty a teda Nehmota. A Nehmote sa hovorí aj DUCH. Veriaci v Boha budú naklonení tejto myšlienke. A materialistom odkazujem jednoduchý dôkaz na existenciu Ducha a to placebo... Človeku podávali placebo a on sa uzdravil... To je ten Duch... Na Ducha sa človek napojí len myslením. Ako myslíte, tak dostanete. Vaše myslenie určuje Váš osud. Preto verte aj Vy "neveriaci", že placebo skutočne funguje..... Preto navrhujem, aby sme všetci, ktorí chceme pomôcť pánovi Ficovi a Slovensku, dva krát denne, vždy od 20:00 do 20:10 a ráno od 8:00 do 8:10 spoločne mysleli a prípadne aj nahlas hovorili tento dole uvedený text. Dôležité je, aby čo najviac ľudí sa spojilo v „jednu myseľ“ v danom čase!... Pretože „rozptýlené myslenie“ je málo účinné. Ale „koncentrované myslenie“ (čo najviac ľudí) presne v určený čas je tisíckrát účinnejšie!!!! Preto uvádzam konkrétny čas. A tí, ktorí sa smejú, nech si naštudujú „kvantovú teóriu“, ktorá je vynikajúci dôkaz niečoho, čo je na „úrovni myslenia“, ale vedci sa ešte neodvážili povedať, že to je „Duch“. Text „modlitby“, teda spojenia sa s Duchom tohto vesmíru, navrhujem tento:

Pán Fico sme s tebou a posielame ti "silu", aby si sa skoro úplne uzdravil a mohol opäť nastúpiť do práce pre Slovensko a Slovákov, potomkov slávnych Slovenov. Vieme, že "neutrálna sila tohto vesmíru" počuje naše myslenie a príde na pomoc pánovi Ficovi. Nech sa tak stane. Teraz a aj celý čas, dokiaľ sa pán Fico nevylieči. Nech sa tak stane. Nech sa tak stane. Ďakujeme.

Zavraždili nám Štefánika, zavraždili aj Dubčeka a teraz chcú zabiť aj Fica. Pána Fica potrebujeme, jeho čas ešte len príde.... Ak prežije!

 

S pozdravom
Pavol Peter Kysucký

 

Na základe návrhov našich sympatizantov sme sa po dohode s p. Kysuckým rozhodli ponúkať prednášky pána Kysuckého pre záujemcov.

Objednávku na prednášku p. Kysuckého môže zaslať ktokoľvek – fyzická aj právnická osoba. Teda doslova aj skupina kamarátov.......... Podstatné je, že počet poslucháčov tejto prednášky bude min. 20!

Prednášky sa môžu realizovať kdekoľvek na Slovensku alebo v Česku, ale vždy len v sobotu a nedeľu od 17:00 hod. Ak bude prednáška v Česku, tak ak vzdialenosť miesta a prednášky od Žiliny bude väčšia ako 250 km, tak je potrebné, aby počet účastníkov bol aspoň 30. Prednáška bude trvať asi 3 hodiny.

Prednáška bude zo strany pána Kysuckého a teda aj nášho OZ, bezplatná!

V prípade záujmu vyplňte túto Objednávku a zašlite nám je aspoň 2-3 týždne dopredu.

Prednášku objednáte odoslaním vyplnenej objednávky (na stiahnutie tu) na email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..

 

 

Adresa: Obroda Slovanov, občianske združenie, Ochodnica č. 60, 023 35 Ochodnica

IČ: 50628496

Banka: VUB bank a.s., IBAN: SK30 0200 0000 0038 9055 4753E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Predseda občianskeho združenia: Ing. Pavol Pijak