Ako Západ, Vatikán a Rotschildovci sfalšovali dejiny

Prečo zničili Veľkú Tartáriu?

Slovenské príslovie : „Zvyk je železná košeľa“.

Strašné!!

Teraz chápete, prečo možno až 95 % populácie na Slovensku nedokáže „svojou vôľou“ skoro nič zmeniť vo svojich životoch!

Nebojujte so sebou, vôľa je násilie! Nikdy sa neodnaučíta fajčiť, ak to chcete dokázať „vôľou“... Násilím nikdy nedokážete nič ani sám proti sebe....

Premýšľajte .... 

Platí takáto postupnosť, ktorá jediná vedie k zmene života : „Myšlienka – Čin – Zvyk – Osud“. Najskôr je potrebná Myšlienka - potom treba uskutočniť prvý Čin podľa tejto novej myšlienky - urobiť viac takých činov, čo sa zmení na Zvyk - a zvyk určuje Osud.

V tejto knihe je veľa nových myšlienok.... Pre tých, ktorí chcú (majú odvahu) nenásilne niečo zmeniť vo svojich životoch.

 

Obsah knihy:

Úvod
1.    Prečo nehovoria pravdu o mesiaci? Chcú klamať?
2.    Záhady okolo Slnka
3.    Utajený gigantický múr na dne oceánu. Od pólu k pólu!
4.    Do 19. storočia bola na severe Európy subtropická klíma
5.    Fakty o potope
6.    Šokujúce informácie o Zemi a Slnečnej sústave
7.    Záhady planéty Zem
8.    Záhady okolo gravitácie
9.    Archeologické nálezy neľudských rás
10.    Zvieratá do 17. storočia
11.    O Sahare
12.    O Veľkej Tartárii
13.    Zničenie Veľkej Tartárie atómovými zbraňami
14.    Nová chronológia
Záver


Úvod:


Toto je moja prvá kniha, v ktorej píšem skoro výhradne len informácie, ktoré odpisujem.... Ktoré som si asi z 90 % našiel na ruskom internete. Teda „odpisujem“ šokujúce informácie z internetu, s ktorými ale súhlasím a myslím si, že tieto informácie sú filozoficky a aj psychologicky veľmi dôležité pre ľudí a kopírované texty a obrázky doplňujem o moje komentáre a hodnotenia. Mnohé tu uvádzané internetové informácie sú na internete len ako fakty a otázky..... , ale bez odpovedí! Autori týchto informácií - záhad – nevedeli na kladené otázky a skutočnosti odpovedať!  A práve moje odpovede na tieto otázky budú asi šokujúcejšie, ako vlastné internetové „záhady“....

Slovenskí profesionálni historici sú buď magori, alebo sluhovia zdegenerovaného Západu. Nemyslite si, že degenerácia Západu je len ich LGBT, feminizmus, ľudské práva, ich falošný a pokrytecký humanizmus, degeneratívna demokracia, zločinecká slobodná tržná ekonomika... Degenerácia Západnej civilizácii spočíva hlavne v ich myslení, z čoho vychádzajú ich reálne činy!! Masy Západného obyvateľstva už nepoznajú morálku...!!
Priemerní Slováci stále nevedia a tí ostatní, ktorí už niečo čítali, tomu stále neveria, ako boli totálne sfalšované dejiny Európy a aj Sveta. A práve pri odhaľovaní komplexnej degenerácie Západnej civilizácie sa treba pozrieť na dejiny Slovanskej civilizácie, ako Západ a Vatikán tieto dejiny sfalšoval!
Dejiny pred r. 1816 n.l. sú skoro kompletne sfalšované a doslova vymyslené!!
Veľa o falšovaní dejín píšem aj v mojich predchádzajúcich knihách :
-    Demokracia je principiálny omyl
-    Kresťanská civilizácia je omyl
-    Západné omyly Západu a Vatikánu
-    Obroda Slovanov – toto je moja hlavná filozofická kniha
-    Slobodná tržná ekonomika je Katastrofa
-    Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovákov
-    Slobodná tržná ekonomika je katastrofa
-    Svetová vojna v r. 2025
-    Demokracia je totálny nezmysel
Ale logicky aj moje vedomosti sa časom zlepšujú a opravujem tak svoje predchádzajúce chyby... Preto zasa píšem, neverte mi..., čo ak sa mýlim?!
Doporučujem knihu „Veľké Slovanské dobytie Sveta“ od Mariána Kapolku... V tejto knihe sa vysvetľuje, ako boli sfalšované a kompletne zmenené dejiny Európy a aj Sveta.
Vynikajúca kniha...... Veľa ľudí, ktorým som ju požičal, po prečítaní hovorili, že neveria... To mi pripomína prípad, ako sme v záhrade pri oslavách narodením kamaráta pred pár rokmi  v septembri večer videli na oblohe nad nami UFO. Boli to 3 svetlá vytvárajúce trojuholník. Ja som toto UFO videl v susednej rodnej dedine už asi pred 10 rokmi. Bolo nás asi 10 až 15. To UFO nad nami krúžilo v rôznych smeroch a zastavovalo sa .... asi 15-20 minút... Hrali sa s nami... A my s kamarátom im hovoríme, vidíte?..... Mimozemšťania... A oni odpovedali : „Vidíme, ale to nemôže byť?“ Tak im hovorím, vidíte, alebo nevidíte? A oni zasa : „Vidíme, ale to nemôže byť?!“... No čo... Videli, ale možno ani nevideli?? Je veľa ľudí, čo majú oči, ale nevidia, majú uši, ale nepočujú....
Preto aj s touto knihou to bude podobné. Ale tu je toľko fotografických materiálnych dôkazov?...
Po prečítaní tejto „jednoduchej“ knihy nabitej dôkazmi, slabšie osobnosti, žijúci v celoživotných zásadných omyloch, sa možno aj duševne zrútia... Bude totálne zničený ich súčasný svetonázor.
Ale u nich budem chápať, že nebudú veriť. Ľudia lži neberú nič do svojho mozgu, čo narušuje ich presvedčenie a „životné zásady“.

Preto som sa rozhodol napísať túto „jednoduchú“ knihu, kde je množstvo fotografií a materiálnych dôkazov, ako sú zásadne dôležité skutočnosti utajované a sfalšované.
Budem chápať „duchom jednoduchých“ priemerných ľudí, ak túto knihu hoci aj roztrhajú a spália a nikdy sa nepriznajú, že ju mali v rukách. Oni skutočne „veria“ všetkých tým Západom a Vatikánom vymysleným nezmyslom!? Oni nie sú schopní kritického myslenia. Pre nich teda možno táto kniha nie je?

Opakujem, že odpisujem len to, čo ma zaujalo a je to charakteru len základného všeobecného vzdelania.... !! Teda nič „intelektuálskeho“, čo by vyžadovalo hlbších mysliteľských činností, ako sú  všetky moje predchádzajúce knihy vyššie uvedené.
Je to aj preto, aby knihu mohli prelistovať a niečo z nej prečítať aj mladí ľudia. Pretože sa zdá, že títo mladí „demokrati“ sú už totálne sprostí! Zdá sa, že títo mladí sú „stratená generácia“...
Gratulujem Vám rodičom – demokratom – že ste mnohí vychovali svoje deti k demokratickej hlúposti. Pretože demokracia je hlúposť!!
Žiaľ, Vaše deti, sa Vám určite „odvďačia“....
Zvlášť gratulujem väčšine matiek, ako ste vychovali zo svojich dcér duševne choré demokratické emancipované kreatúry a feministky, ktoré si nedokážu udržať muža a rodinu... Nesťažujte sa, že väčšina mladých žien sa rozvádzajú a sú nešťastné... Vy matky aj otcovia ste nepochopili, že demokracia je degenerácia! Je to vaše spoločné rodinné nešťastie. Nevzdelávali ste sa, nesťažujte sa na nikoho. Nevedeli ste, ako fungujú Základné zákony tohto vesmíru a teda aj aký má byť múdry, duálne kompenzačný a hierarchický vzťah medzi mužom a ženou. Je mi ľúto aj vás a aj vašich detí.

Na internete je 99,99 % balastu a informačného „odpadu“....  Ja som urobil presne nasmerovaný prieskum ruského internetu v rámci mojich časových možností a vybral som len súčasné „moje diamanty“...
Preto týmto aj preberám určitú zodpovednosť za tieto informácie... Ale len určitú, pretože opakujem dokola, ako aj v mojich všetkých knihách!, že sa v niečom môžem mýliť! .. Nie som Boh!........ Dokonca v niektorých prípadoch aj v tejto knihe úmyselne uvádzam dve rozdielne teórie, ktoré si vzájomne odporujú! ... Ja tiež neviem, aká je 100 % pravda?
    Avšak si myslím, že informácie uvedené v tejto knihe sú až z 95 % pravda.
Kto falšuje a klame? Niekto to „organizuje“ a iní týmto „Satanským“ zločincom slúžia...... na univerzitách, v akadémiách vied, výskumných organizáciách... Majú peniaze od týchto „satanistov“ a za peniaze klamú a klamú... Alebo sú títo univerzitní a vedeckí pracovníci hlúpi?? Tak neviem, čo je horšie?.... Hlúposť a sprostosť alebo zločinecká myseľ....?

Teda opakujem, nepíšem tu teraz žiadne moje filozofické a psychologické úvahy a názory. Teraz len odpisujem z internetu o hmotnej realite... Je tu cca 400 farebných obrázkov a fotografií, ak som to správne spočítal. Teda je to už kvantita.
Žiadne moje filozofické úvahy napr. o vzťahu medzi Duchom a Hmotou, len realita. Ale všetko to materiálne a tie obrázky a moje vysvetlenia reality sú tak šokujúce, že čitateľ po prečítaní knihy nebude môcť zostať ľahostajný k filozofii!
Žiaľ, ale materialisti budú v totálnom šoku z tých „materiálnych“ informácií, ktoré v tejto knihe dostanú... A smejem sa, že aj presvedčení „veriaci“ - bez schopnosti logického kritického myslenia - budú tiež „trhať“ a páliť túto knihu!!
Asi som Ancikrist? .... Smejem sa.
Ale však tých cca 400 obrázkov sú materiálne dôkazy! To nie sú nejaké moje „duchovné“ filozofické „fantasmagórie“....

 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru“ má 160 strán formátu 148x210 mm, ktorá obsahuje asi 400 farebných obrázkov. Stanovená cenníková cena pre kníhkupectvá je 18 EUR aj s DPH. Knihu si môžete kúpiť aj na internete, napr. na Slovensku aj na www.torden.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke minimálny počet 5 ks a max. 10 ks kníh za cenu 9 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 5 - 10 ks kníh – 9 EUR
Pre 11 ks až 20 ks kníh – 15 EUR

V tom prípade nám napíšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.

Špeciálna ponuka:

V súčasnosti máme na sklade tieto knihy od autora P.P. Kysucký:
-    Obroda Slovanov
-    Nebezpečná vakcinácia
-    Slobodná tržná ekonomika je katastrofa
-    Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovenska
-    Svetová vojna v r. 2025
-    Demokracia je totálny nezmysel
-    Záhady ľudstva, Zeme a vesmíru


Naše OZ predáva tieto knihy za polovičné ceny, ako sú cenníkové ceny pre kníhkupectvá. Tieto naše ceny za obder vyššieho počtu kníh sú uvedené pri každej knihe. Ponúkame možnosť objednať za tieto znížené ceny rôzne knihy a rôzne množstvá za podmienky, že celková objednávka vrátane poštovného a balného bude min. 50 EUR.