Svetová vojna v r. 2025

Ekonomický kolaps EU do konca r. 2022?

Príprava Ruska na atómovú vojnu proti Západu

 

Obsah knihy:

Úvod
Kapitola 1 – Aké sú dejiny prípravy tejto 3. svetovej vojny
Kapitola 2 – Proroctvá a ich reálnosť
Kapitola 3 – Narastajúca totálna degenerácia Západnej civilizácie
Kapitola 4 – Vatikán a ich rímske právo
Kapitola 5 – Základné zákony tohto vesmíru
Kapitola 6 - Ako sa prejavuje Boh – zdroj energie - v našom vesmíre
Kapitola 7 – Akašické pole
Kapitola 8 - Štyria jazdci apokalypsy
Kapitola 9 - Nezávislý štátny úrad, organizácia v demokratickom štátnom systéme – mafiánska             štruktúra
Kapitola 10 - Človek je chybná konštrukcia
Kapitola 11 - Básne z knihy „Obroda Slovanov“.
Kapitola 12 - Slovák – Uhor hudobný génius František Liszt
Kapitola 13 – Koronavírusové šialenstvo – príprava svetovej vojny
Kapitola 14 – Deti v demokracii – vrodená duchovná nízkosť – príprava vojny
Kapitola 15 – Západná ezoterika a pozitívne myslenie
Kapitola 16 – Ukrajina – nešťastie z nechápania podstaty
Kapitola 17 – Rusko v tejto vojne zničí Západnú civilizáciu
Kapitola 18 – Môj výber z proroctiev a prečo táto vojna vypukne práve v r. 2025
Záver
Príloha č. 1


Úvod:


Nikdy som nechcel písať o tom, čo sa mi strašné snívalo v detstve, keď som mal asi 10 až 12 rokov. Vtedy som tomu neveril... Však aké hlúposti sa mi to snívajú?? Vtedy som nič ani len netušil o geniálnej teórii Švajčiarskeho psychiatra C. G. Junga, ako funguje ľudská psyché. A ako Jung vysvetľuje, aké sú určite špecifické sny veľmi dôležité. Tieto dôležité sny by som rozdelil takto :
1.    Upozorňujú človeka, ktorému sa takýto sen sníva, že má nejaké konkrétne problémy, o ktorých nevie a aby sa s tými problémami zaoberal.
2.    Predpovedajú „zlú“ blízku budúcnosť, čo sa môže stať za pár dní až týždňov (väčšinou sa jedná napr. o dopravné nehody, alebo iné „hmotné“ vážne problémy...)
3.    Predpovedajú celoživotnú perspektívu – problém, čo sa stane, ak daný človek urobí to, čo sa urobiť „chystá“....., teda ako myslí a žije!! To je zvlášť veľmi dôležité!
4.    Snívajúci sa napojí na Akašické pole a teda dostáva materiálne informácie, ako riešiť konkrétny technický, alebo doslova vedecký problém.... Veľa vedcom, ktorí prišli s fantastickými vedeckými objavmi sa nakoniec zdôverili, že sa im tie ich objavy prisnili... Vie sa, že všetky veľké svetové vedecké objavy súčasne v tom istom čase objavili viacerí vedci... Napr. tak to bolo aj s Einsteinovou teóriou relativity... Chápem, že ste o tom nikdy nepočuli, že súčasne s Einsteinom tú istú teóriu vymyslel a aj zverejnil aj nejaký francúzsky vedec...., o ktorom však už teraz nikto nič nevie..! Ale mimochodom, všetci aj hovoria, že Einstein nie je autor tejto teórie, ale autorom bola jeho žena Srbskej národnosti...?? ha, ha. O Akašickom poli je tu samostatná kapitola.

Takže, snívali sa mi sny, že bude atómová vojna a ja sa toho dožijem! A v prvých snoch mi nejaký „duch“ ... myšlienka ... navrhovali, aby som sa predtým odsťahoval do Argentíny, pretože tam sa táto atómová vojna nedostane. Mal som tieto hrôzostrašné sny asi 10-15 krát...... asi v priebehu 1 až 1,5 roka. Okolo r. 1997 som si spomenul na tie sny a začal som uvažovať o tej Argentíne?... A vtedy sa mi snívalo asi 3 krát za sebou, že nemusím ísť do Argentíny, že prežijem túto vojnu aj na Kysuciach na Slovensku... Teda je jasné, že neviem, či túto vojnu prežijú ľudia žijúci okolo nových USA základní na Slovensku v Sliači a Lešti...? Osobne si myslím, že „malé dimenzované“ atómové výbuchy na týchto základniach zničia všetko v okolí len cca 10 km a z ožiarenia neskôr zomrú ľudia v okolí len 30 km... Týmto malým atómovým zbraniam sa hovorí taktické.... ha, ha. Asi Vám to ale v Lešti a Tuchyni nepomôže .... ha, ha. Neviem.. Ale je jasné, že len hlupáci zostanú žiť a bývať v tomto rádiuse „smrti“. Tiež je jasné, že nehnuteľnosti v týchto oblastiach – asi do okruhu 20 až 30 km sa stanú nepredajné!! Všetci chápajúci... budú predávať a bežať odtiaľ hoci aj na Ukrajinu... ha, ha... Pretože je jasné, že na Ukrajinu nepadnú žiadne ruské atómové hlavice... Skutočne nič nechápete?........... Však Rusi nebudú zabíjať svojich vlastných Rusov!!!
Ale zasa pochybujem o sebe! Nemýlim sa zasa? Ako som sa zmýlil 100 krát predtým? Neverte mi. Ja sám sebe neverím! Nie som len obyčajný „trvalý“ pesimista?? .... Čítajte ďalej a doporučujem Vám, aby ste boli dopredu orientovaní mi neveriť!!... ha, ha.

Takže prečo som presvedčený, že 3. svetová vojna vypukne práve v r. 2025? A prečo som si istý, že táto vojna bude atómová?! .... tak čítajte túto moju knihu. Ale samozrejme opakujem, že sa môžem mýliť! A aj keď píšem zasa túto ďalšiu „nezvyčajnú“ knihu, aj tak zasa pochybujem o sebe! Neverte mi....

Moje knihy sú moje filozofické a psychologické teórie. Ale ja nemôžem v každej knihe opakovať celú moju teóriu existencie vesmíru a Boha a Satana. To by každá kniha bola väčšia a väčšia... Preto sa musím odvolávať na iné moje knihy, ktoré som už vydal a nechcem mnohé texty z týchto kníh opakovať ani v tejto knihe. Napísal som tieto knihy, na ktoré sa možno budem odvolávať :
-    Demokracia je principiálny omyl (aj DjePO)
-    Kresťanská civilizácia je omyl (ďalej aj KCjeO)
-    Zásadné omyly Západu a Vatikánu (ďalej aj ZOZaV)
-    Obroda Slovanov (aj OS)
-    „Zbytočná vakcinácia“ a druhé vydanie „Nebezpečná vakcinácia“ (aj NV)
-    Slobodná tržná ekonomika je KATASTROFA (aj STEjeK)
-    Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovákov (aj VjeUNS)
A chápte, že sa musím občas opakovať v mojich ďalších nových knihách, ak je to zásadne dôležité, pretože neviem, kto z čitateľov mojej novej knihy prečítal predtým aj nejakú staršiu knihu. Napr. od predajcov viem, že knihy DjePO, KCjeO a asi aj ZOZaV sú už vypredané a už sa nedajú kúpiť....  Teda je jasné, že ak by som sa aj v tejto knihe odvolával na predchádzajúce moje knihy, tak je veľmi pravdepodobné, že noví čitatelia tejto knihy absolútne nebudú rozumieť, prečo tak a tak uvažujem... A teda takto predpovedám budúcnosť, čo sa stane v r. 2025!! Preto sa ospravedlňujem dlhoročným čitateľom všetkých mojich kníh, že ich otravujem stále dokola niekoľkými fundamentálnymi kapitolami, z ktorých vychádza celá moja filozofia a psychológia. Ďakujem za pochopenie.
Na koniec tohto Úvodu ... pravidelne po vydaní nejakej knihy zistím, že sú v knihe nielen drobné logické chyby, ale aj gramatické chyby. Neviem to zásadne riešiť pri týchto minimálnych cenách, kedy 50 % z predajnej ceny dostávajú predajcovia a nie ja a ani naše občianske združenie. Prvú knihu, ktorú som vydal, bola DjePO. Knihu čítali a kontrolovali pred daním do tlače traja ľudia : učiteľka slovenčiny, kamarát výnimočne sčítaný a znalý gramatiky a moja dcéra... Aj tak tam boli také chyby?... Pochopil som, že tí čítajúci – kontrolóri – boli tak šokovaní z obsahu?, že strácali súvislosť s tým, že majú kontrolovať gramatiku..... A tak som prestal platiť týchto externých kontrolórov, pretože aj tak výsledok bol chybný. Logické chyby, sú moje chyby a už aj gramatika je odteraz len moja chyba. Ale tieto chyby nie sú zásadné, aby znižovali kvalitu môjho myslenia.
Takže prečo bude táto atómová vojna práve v r. 2025 a nie ešte teraz? Teraz sa nič neudeje, je to len divadlo a humbug... Nikto zo zainteresovaných potenciálnych bojujúcich strán ešte nie je pripravený, ha, ha.... A smejem sa, ako proroci presne predpovedajú dátum zahájenia tejto svetovej vojny a hlavne aj verejne viditeľné a počuteľné indície, kedy tak nastane...
 

Text obchodnej ponuky:

Kniha „Svetová vojna v r. 2025“ má 184 strán formátu A5. Stanovená cenníková cena pre kníhkupectvá je 12,40 EUR aj s DPH. Knihu si môžete kúpiť aj na internete, napr. na Slovensku aj na www.daryzivota.sk. V prípade, že niekto chce kúpiť viac kníh, tak naše občianske združenie predáva pri jednej objednávke s dopravou poštou minimálny počet 5 ks a max. 10 ks kníh za cenu 6,20 EUR/ks plus poštovné a balné 5 EUR na Slovensku.

Pri dodávke do Čiech je poštovné a balné:
Pre 5 - 10 ks kníh – 9 EUR
Pre 11 ks až 20 ks kníh – 15 EUR

V tom prípade nám napíšte objednávku na náš mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Na základe objednávky Vám pošleme faktúru a po uhradení faktúry Vám knihy zašleme poštou.
Aj v prípade iných špeciálnych požiadaviek nám píšte na tento mail.

Špeciálna ponuka:

V súčasnosti máme na sklade tieto knihy od autora P.P. Kysucký:
-    Obroda Slovanov
-    Nebezpečná vakcinácia
-    Slobodná tržná ekonomika je katastrofa
-    Vatikán je úhlavný nepriateľ Slovenska
-    Svetová vojna v r. 2025

Naše OZ predáva tieto knihy za polovičné ceny, ako sú cenníkové ceny pre kníhkupectvá. Tieto naše ceny za obder vyššieho počtu kníh sú uvedené pri každej knihe. Ponúkame možnosť objednať za tieto znížené ceny rôzne knihy a rôzne množstvá za podmienky, že celková objednávka vrátane poštovného a balného bude min. 50 EUR.

 

>